Maitsed, mis
viivad teid Itaaliasse

Crudo Resto on hubane ja stiilne koht Itaalia köögi armastajatele ja hindajatele, mis asub T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskuses.

T1 keskus | Peterburi tee 2, 1.korrus Selveri vastas.

KÜPSETATUD PART ÕRNA KAPSAGA

Pidulik õhtusöök

LEMMIKUD MAITSED OTSE KOJU

Crudo kohaletoimetamine

PITSA | SALATID | JOOGID

Telli pitsa koju või kontorisse

Tõeline Itaalia maitse

Menù Pizze / Pitsa

17 tooted

Pasta/risoto

11 tooted

Salatid

4 tooted

Joogid

19 tooted

natuke meist

Tõeline Itaalia maitse

Meie pitsa ja pasta on valmistatud kõrgkvaliteetsetest koostisosadest. Crudo Resto külastajaid ootavad peale pearoogade veel erinevad Itaalia suupisted (antipasti), salatid, suppide valik, hoolikalt valitud veinid, klassikalised kokteilid ja suussulavad Itaalia magustoidud.

Broneeri lauda

Hoiame teie laud 15 minutit üle broneeritud aja. Kui olete hilinemas rohkem kui 15 minutit palume helistada meile. Laud broneeritakse lõunaks 1h ja õhtul 2h. Kui soovite meiega aega veeta kauem anna meile sellest eelnevalt teada.

I

meeskond

Ootame Teid külla!

Crudo meeskond on sõbralik pere. Meie südamesooviks on sind uksel soojalt tervitada ning hea ja paremaga võõrustada, lastes sul rahulikult nautida iga väikest rõõmu ja sõõmu selles ajahetkes, mil meie juures viibid. Peakokad on teinud suurepärast tööd, et iga roog vastaks alati külaliste ootustele.
Crudo Resto on hubane ja stiilne koht Itaalia köögi armastajatele ja hindajatele, mis asub T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskuses.

Kergele lõunale, pidulikule õhtusöögile, värskendavale joogile…

Teie tellimus
Teie ostukorv on tühi.

Tarne ainult linnaosades: Kesklinn, Lasnamäe, Kristiine